O společnosti

Cyber Stream Technology s.r.o. je společnost poskytující komplexní IT řešení a služby na nejvyšší možné kvalitativní úrovni.


Při tvorbě a realizaci takových řešení vycházíme z faktu, že každý náš klient je unikátní, stejně jako výrobky či služby, které nabízí.

A stejně tak unikátní musí být námi navržené řešení. Ať už je naším zákazníkem drobný živnostník, nebo naopak velká nadnárodní firma, řešení se snažíme vždy „ušít na míru“. Důkladné pochopení potřeb a záměrů každého z našich klientů je pak pro nás základem k návrhu a samotné realizaci řešení, které má pokaždé tentýž cíl – váš úspěch.

 

Naším dalším cílem je nabízet řešení, která jsou skutečně komplexní – již žádné zařizování přes několik rozdílných společností! Vaše stránky vytvoříme (a tím máme na mysli jak jejich funkčnost, tak grafický design) a pečlivě otestujeme. Zaregistrujeme pro vás doménu dle vašich představ a poskytneme vám potřebný webhosting, tedy prostor pro vaše stránky. Zajistíme, aby se stránky objevily ve všech významných vyhledávačích a uděláme maximum pro to, aby v nich zaujaly přední pozice. Poskytneme vám taktéž dostatečný počet e-mailových schránek, které ochráníme před viry a nevyžádanou poštou.


... protože maximum je u nás standardem.

Vaše stránky vám pak budeme spravovat buď my, nebo vám dáme možnost upravovat si jejich obsah sami, pomocí našich unikátních nástrojů, které jsou i přes svoji jednoduchost nesmírně vyspělé a účinné.


Taktéž vám rádi pomůžeme s kreativním designem, vypracujeme či přetvoříme vaši corporate identity.


A pokud budete mít jakýkoliv další nápad či požadavek týkající se IT, i s ním vám rádi pomůžeme.

Webdesign - poslední reference

webdesign - orchids-info.com
webdesign - medistyle.cz